Tło za Parą Młodą – bardzo ważne wskazówki!

Tło za Parą Młodą to w Polsce temat często pomijany lub traktowany po macoszemu. Tymczasem  to, na jakim tle siedzi para młoda, podkreśla lub przekreśla ich nawet najlepsze stylizacje. Ścianka rzutuje też na późniejsze zdjęcia ślubne. A skoro już decydujemy się na wiele inwestycji weselnych, to chcemy mieć piękne pamiątki.

Na co należy zwrócić uwagę o z punktu widzenia fotografa usadzając parę młodą?

Miejsce, w którym siedzi Para Młoda powinno być wyróżnione i piękne. Zdjęcia wychodzą atrakcyjniej jeśli za młodymi nie ma pustej ściany czy krzywo powieszonych obrazków „świętej rodziny”.

Jakie dekoracje mogą zaszkodzić Młodej Parze?

Na szczęście dwa serca, obrączki z satyny, łuki „triumfalne” z dwukolorowych materiałów czy gołąbki też odchodzą do lamusa. Wizualnie tło za Młodymi powinno być spójne z pozostałymi dekoracjami –  ich stylem i kolorem.

Jeśli chodzi o materiał to na pewno odradzamy satynę – uwydatnia błyszczącą cerę. Satyna już sama w sobie odbija światło a podczas zdjęć na sali używamy flesza, więc efekt „świecenia” się potęguje.

Co zatem nadaje się na tło za Parą Młodą i podkreśla urok każdej Pary?

Pomysłów na piękne ścianki są tysiące . Dobrze wygląda zarówno tablica kredowa, na której po prostu napisane są imiona i data. Ścianka ozdobiona żywymi kwiatami, mech, drzwi, światełka, inicjały, wstążki, origami, chorągiewki, makramy czy kule z organzy.

Specjalnie dla W Kwiecie Wieku  – Monika Kowalska/Paparazzo.pl.

 

A zatem narzeczeni – wiecie już jak dziać? To wyjątkowy dzień w życiu. Unikajcie pochopnych decyzji. A my bogatsi o nowe porady biegniemy stroić dla Was sale – tak jak trzeba 🙂

A tu mnóstwo inspiracji dla Was. Dajcie znać w komentarzach czy znaleźliście coś dla siebie?

 

Źródło zdjęć: tutaj.

 

Zajrzyj do nas
Facebook
Pinterest
Instagram